Godziny Otwarcia: Poniedziałek - Sobota / 8:00-16:00

(+48) 500 700 806

biuro@stawbudpolska.pl

ul. Szwedzka 3

09-140 Raciąż

Oferta

  • Home
  • /
  • Oferta
  • /
  • Usługi Budowlane

Posadzki Przemysłowe

Specjalizujemy się w wykonaniu posadzek które mają zastosowanie we wszystkich typach pomieszczeń przemysłowych, magazynowych, hurtownie, sklepy, biura, pomieszczenia wystawowe, szpitale, laboratoria, szkoły, restauracje, kuchnie, stacje paliw, garaże, tarasy, parkingi, place manewrowe itp.

W każdym z obiektów panują inne warunki i w różnym stopniu podłoże jest narażone na poszczególne obciążenia dlatego, naszym zadaniem jest umiejętne dobranie systemu posadzkowego do potrzeb użytkownika i wskazanie mu rozwiązań, z których będzie czerpał długo trwałe korzyści.

Wykonujemy również renowację oraz naprawę uszkodzonych posadzek przemysłowych.

Image

Rozbiórki Budynków

Firma STAWBUD dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wyspecjalizowała się w wykonywaniu kompleksowych robót rozbiórkowych.

Jesteśmy firmą, której specjalizacją są wyburzenia, rozbiórki budynków, usługi koparką i koparko ładowarką, a także wszelkiego rodzaju prace ziemne, roboty ziemne oraz niwelacja terenu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozbiórkach wszelkiego rodzaju domów hal oraz konstrukcji stalowych, jak również wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz świetnie wyszkolonych pracowników fizycznych.

Sprzęt jakim dysponujemy jest najwyższej klasy co pozwala wykonać Nam każde zlecenie wyburzenia.

Image

Budowa Dróg

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem inwestycji drogowych w zakresie: budowy, przebudowy, rozbudowy, remontów, renowacji i utrzymania dróg, ulic, rond, parkingów, przepustów etc.

Realizujemy także przebudowy obiektów i budowli wchodzących w skład pasa drogowego.
Na przestrzeni wielu lat działalności realizowaliśmy kontrakty na drogach krajowych, wojewódzkich powiatowych i gminnych.

Wśród inwestorów jesteśmy szczególnie cenieni za jakość, fachowość i terminowość realizowanych robót.

Image